Keliška

V Integrační Klub Brána máme zase literární soutěž na téma "Kdo jsem ?"
Tady je mé dílo :Obyčejná holka a život s přezdívkou Keliška….to jsem já ..
Když pominu spánek,kdy si teda všichni oddychnou, protože spím a chvíli nemluvím .Nezavřela jsem snad pusu nikdy,až na tu dobu,kdy jsem spěchala na svět a přidusila jsem se při porodu.
Ta osudná chvíle,kdy jsem spěchala na svět a museli křísit a držela jsem snad poprvé v životě pusu se stala osudovou. .. Přivedla jsem si do života “Přítelkyni a Nepřítele v jednom ,Přítelkyně a nepřítel mnohdy vás vyděsí ještě víc na úplném začátku než v průběhu samotného života . TA přítelkyně a TEN nepřítel v jednom,se nazývá Dětská mozková obrna... 
Mám přítelkyni i nepřítele 24 h po mém boku v dobrém i zlém .To se mám že ? Nikdo nemá přítelkyni a nepřítele v jednom.
Má Přítelkyně i Nepřítel se mnou vyrůstají už od malinka. Já je občas ale ignoruju, to ale jen tak nikdo neumí.Nepřítel nebyl moc rád,když jsem začla na truc jemu i doktorům mluvit.
Přítelkyně i rodina byli štěstím bez sebe. A tak se to střída jednou je spokojená Přítelkyně a jednou je spokojen Nepřítel. Už 17 let se to takhle střídá..
Těžko říct jak by se mi žilo bez Nepřítele..
Třeba bych chodila a zvládla se o sebe postarat. Chodila bych po mejdanech. Na brigádu . Vedla bych úplně jiný život .
Těžko říct ,jak by se mi žilo bez Přítelkyně..
Třeba bych nemluvila ,nepoznala bych tolik dobrých lidí.Neměla bych tolik zážitků..
Třeba by se mi bez obou žilo o dost lépe . Nemusela bych bojovat o to ,komu se povede líp,jestli Přítelkyni nebo Nepříteli.Žila bych bez obou a bez Dětské mozkové obrny..
Jedno vím ale určitě… Keliškou zůstanu,protože PUSU fakt zavřít neumím ……:) :) :)