Nikdo neví, co bude za pár let!

 

Nikdo neví, co bude za pár let!

Nikdo, není schopen říct, co bude za pár let.

Budu žít sama s osobním asistentem? Upřímně,z čeho zaplatím osobního asistenta?

 Mám hodně dospělých kamarádů, takže vím, že invalidní důchod není žádné" bohatství".

 Budu žit v chráněném bydlení?

Stejně tak nevím, jak dlouho se o mě má mamka (popř. rodina) bude schopná postarat!

NEVÍM, NETUŠÍM!!

 Ano, narážím na debilní otázky doktorů, často i od "normálních lidi"

"Kdyby se to všechno tohle mělo "dopředu řešit"

"Tak bychom se všichni zbláznili."

 

  

 

Moje mamka možná chtěla do ITÁLIE:

 

Koupíte si kupu průvodců a vytvoříte si nádherné plány. Koloseum. Michelangelův David. Gondoly v Benátkách. Možná se naučíte pár užitečných italských frází. Je to velice vzrušující.

 

Po měsících dychtivých představ konečně nastane ten den. Sbalíte si kufry a vyrazíte. O několik hodin později letadlo přistane. Vejde letuška a oznámí: "Vítejte v Holandsku!"
"V Holandsku?!" vyhrknete. " Jak to myslíte, v Holandsku?! Měla jsem objednanou cestu do Itálie! Mám být v Itálii. Celý život sním o Itálii!"
Jenže letový plán byl změněn. Letadlo přistálo v Holandsku a vy musíte zůstat zde.
Důležité je, že vás neodvezli na nějaké hrozné, odporné, špinavé místo, plné nebezpečných nákaz, hladomoru a nemocí. Je to jen jiné místo. Takže si musíte koupit nové průvodce. Musíte se naučit nový jazyk. A potkáte celou řadu lidí, které byste jinak nikdy nepotkali. Prostě jen jiné místo. Žije pomalejším tempem než Itálie, je méně jiskrné než Itálie. Ale poté, co zde strávíte nějaký čas, popadnete dech, rozhlédnete se... a všimnete si, že Holandsko má větrné mlýny... a tulipány. A Holandsko má dokonce Rembrandta.
Nicméně sledujete, jak každý cestuje do Itálie... a všichni se chlubí, jak krásně se tam měli. Po zbytek života budete tvrdit: "Ano, tam jsem chtěl jet. To jsem si naplánoval." Ta bolest nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy nevymizí, protože ztráta takového snu byla příliš velká.
Ovšem... Pokud strávíte zbytek života truchlením nad tím, že jste se nedostali do Itálie, nikdy nedokážete vychutnat výjimečnost a úchvatnou krásu... Holandska.

 

 

.... Ale možná  je spokojená v Holandsku..

 

Možná by se někdy do té Italie ráda odstěhovala.