Pasovaní za člena Turistického oddílu Buntaranta

 

 V pátek jako pokaždé  už asi 4 měsíce . Jsem odjela na poslední zpívání s Buntarantou :)( O tom jak jsem poznala Buntarantu  se můžete dočíst zde : https://zdenicka-dmo.webnode.cz/.../turisticky-oddil-buntaran.../)

Zastávky  v Domovech seniorů byli  v pátek Klimkovice  v sobotu Opava  a poslední zastávka  Rehabilitační ústav  Chuchelná  :)
Poslední zpívaní  v Chuchelné nemělo chybu ,bylo tam totiž  úplně nejvíc lidí co jsme kdy měli:) Zazpíval si s námi... můj DLOUHOLETÝ kamarád Míša Bina kterého všichni známe .Byl tam zrovna  na pobytu.:)
I náš kamarád Standa si s námi zahrál na jeho nastroj zvaný KACHON:)))
O zábavu a smích bylo dobře postaráno  celé dva dny :) Když jsme se všichni uvelebili spokojeně pod strom a Jirka převzal slovo .   Byl tak nějak zkráceně řečeno šok ! :)
Na to že Jirka  "tomu všemu nějak tak "  velí jsem si už dávno zvykla :)
  Ale to že pro mě "chystají překvapení v podobě pasovaní za člena "Buntaranty  " ..Věděla jsem akorát to,že  se Buntaranta domluvila s náma Bráňakama ,co jezdíme stabilně na akce ,pasovaní za člena a budeme vymýšlet  některé akce tak,abychom se i my
   s handicapem mohli účastnit .:)  A že to pasovaní provedeme až bude někdy čas :)
Ale na posledním zpívaní  ?  Už takhle teda pro mě "emotivním " ..
A tak teda mi nic jiného nezbylo   šok,nešok vyslechnout  si pravidla  Turistického odílu  Buntaranta. Překvapeně a v šoku  vykoktat slib . Co teď ? Brečet ?  Smát  se ? Obojí najednou?.. Já "ukecaná" jsem nemohla říct nic. Šokem ? Štěstím ?...