Projekt "Pojďme si zazpívat s Buntarantou" Zavěrečné zpívaní .26.6 2015

Včera 26.6 .2015 v Ostravě Mariánské hory se konalo závěrečné zpívaní s Buntarantou   . Vlastně ukončení celého projektu "Pojďme si zazpívat s Buntarantou ".Teda já doufám že projekt Pojďme si zazpívat s Buntarantou " bude někdy v budoucnosti pokračovat ".
Takové poslední zpívaní pro rodiče ,prarodiče ,kamarády ,známé :)
Protože jsme se chtěli pochlubit jak nám to hezky jde . Kolik úsilí zatím stojí,než se dáme aspoň "trošku" do kupy. Myslím že vystoupení se povedlo .A všem se to myslím  líbilo.
Vystoupení bylo něčím ale zvláštní,bylo  totiž rozděleno na dvě "půlky" .
První část  byla ta "klasická část "  = Vystoupení ,se kterým jezdíme  zpívat. Písníčky které zpíváme běžně při vystoupení.  A již podruhé nám dělal doprovod náš kamarád Standa který hrál opět na svůj nástroj Kachon.Takže vystoupení bylo jak říkal Jirka : Rockovější !!!
A  druhá část  byla benefiční -   Buntaranta už dávno ví ,že sháním peníze = formou sbíraní víček, formou oslovení nadaci ,na nový  vozíček . A protože se mi rozhodli pomoct ,Udělali druhou část benefiční pro mně.A tak se vybíralo vstupné 50kč ,ZTP 20 a každý měl donést nějaké víčka .Někdo dal i "dobrovolný dar"
Ve druhé části  Roman a Mirek kluci dělali  Bidbox :)
Jirka s Marketou pro mně zpívali písníčku  Nad Prahou (díky Jirko ,Markét :)

A  Vůbec STEJNĚ si myslim že poděkovaní si zaslouží všichni co v pátek zpivali . A nejen v pátek .Už tak je zpívaní  "trošku " víc náročnější  ( Ono mít na starost   kolíkrat i 20 dětí (no spíš  teda puberťáky ) není jen tak .To je ale situace zcela v Buntarantě běžná. A pomalu  zcela běžná situace Buntaranty  se stavá to, že   k těm 20 puberťákum  berou nás  " Bráňáky s handicapem .Ovšem já už  můžu s " KLIDEM" říct že už mě neberou jen jako  " Braňáčku "  ale i jako za člena Buntaranty. Poděkovaní NEPATŘÍ  jen Jirkovi , Verče a samozřejmě Vencovi a Bohdance .Zkrátka těm všem "Dospělákum co se okolo Buntaranty  "motají"  :)

Ale i těm   puberťákum kteří jsou úplně úžasní , protože "mohli se zaseknout " Protože oni vůbec nemuseli chtít sbírat víčka , NEMUSELI chtít Zpívat tu "BENEFIČNÍ ČÁST ..

A oni? Ochotně ,radí mi davají  vědět že pro mně mají víčka :) A nakonec pro mně ještě zpivaji Benefiční část.

Nakonec ale patří poděkování těm  všem rodíčum , kamarádům ,známým co se na nás přišli podívat.  :)

Opravdu děkuju všem :)

Cílem tady toho projektu bylo rozveselit naše starší spoluobčany .A tak  jsme dohromady asi  za 4 měsíce objeli dohromady  celkem 15 .Domovů  důchodců :) A vždy jsme to spojili s VÝLETEM:)

 jak celé BENEFIČNÍ  a vůbec celkové zavěrečné zpivaní dopadlo??

Buntaranta dobře ví že MILUJU VODU !