Stezka v Oblacích 18.5.2016

Dlouho jsem nezažila tak super den :) 
V Bráně se loňské léto konala soutěž "žít svůj život" Soutěž kdy Integrační Klub Brána nechala každému volnou ruku - Každý mohl dělat co chce - Vyrábět , psát a tak různě. Mělo to všechno jediný cíl ukázat pracovníkům Brány " Jak si každý z nás představuje žít svůj život".. 
I já jsem se do soutěže přihlásila se svou fotoknihou o mém životě " Ze života Kelišky" . Byla jsem i mezi výherci - Tehdy to byl tak trochu šok přiznávám . Dostali jsme jako výhru možnost realizaci svého dnu - teda mi jen řekli cokoliv a Brána to zrealizovala.. :)
Já měla jasno :Stezka korunami stromů na Lipnu ..
Jaké překvapení pro mně bylo když kamarádka Aňulka si napsala to samé co já ..
Za pár dní mi přišla zpráva : mám meniskus v koleni nezvládám dlouhé cesty psala jsem to Barči a ta mi řekla že se máme domluvit spolu .. 
Já věděla že kdybych trvala na lipnu tak mně tam Brána vezme a splní mé přaní ..
Ale taky jsem věděla že můžu strávit den s kamarádkou s kterou se zname hodně dlouho . Je ještě lepši vidina než jet sama na Lipno jen sice úžasnými pracovníky . Ale vidina kamarádky je ještě lepší :)
Domluvili Jsme se tedy na Stezku v oblacích v Jeseníkách je stejná jako ta na Lipině akorát o trochu menší..
V neděli jsme vyrazili : na stezku už na cestě bylo jasné že si to užijeme! :) Stezka byla úžasná nahoru a zpatky jsme vyjeli lanovkou :) Strašně se mi stezka libila ! :)
Při cestě zpátky jsme se stavili nepanovaně v Olomouci tam mi udělali radost mají tam otevřené informační centra do 19:00 :) Takže jsem si dovezla 2 tur.známky : Stezku v oblacích a město Olomouc .
Snědli jsme zákusky v cukrárně ,viděli olomoucký orloj . A jeli jsme spokojeně ale unaveně domů :)
Bylo to fakt super -Děkujeme Integrační Klub Brána <3 za skvělý den že Aňulka Bayerova :) ?